ПиаР

Политика Информация Аналитика Реклама

Еще одна экспертиза доказала вину Стерненко

Следствие провело еще одну экспертизу по делу об убийстве националистом Сергеем Стерненко человека. Об этом сообщил адвокат Андрей Портнов.

По его информации: «в четвёртом уголовном производстве об убийстве в Одессе закончена очередная комиссионная экспертиза». Адвокат отметил, что эксперты пришли к тому же выводу что и раньше – убийство было умышленным.

В связи с этим Портов потребовал от правоохранителей «сегодня же безотлагательно вручить подозрение и доставить находящегося под охраной Альфы убийцу в суд для взятия под стражу».

Напомним, дело тянется с мая 2018 года, то есть уже около двух лет.

12 комментариев к “Еще одна экспертиза доказала вину Стерненко

  1. Сам факт вбивства нападника на Стерненка не заперечується. Як пояснює сам Стерненко його вже ЧОТИРИ РАЗИ! намагались як не вбити то хоча б покалічити. Ну аби він в ідеалі повторив долю Катерини Гандзюк. При чім вони його спеціально стерегли біля його ж дому. Нападали зненацька без попередження, він діставав від них рани в області потилиці, що на мою думку самі по собі можуть бути смертельні. І що само цікаво чому той Портнов так хоче засадити будь що Стерненка в тюрму? І чи не визве така посадка ефект Врадіївки? А може він (Портнов) спеціально по завданню своїх шефів з ФСБ Росії пробує розпалити в Україні громадянську війну шляхом отаких провокацій?

    1. Потому что портнов – свинособака с укр. паспорт. При Порохе эта мразь рашистская боялась в Украину нос сунуть, из фейсбучка копротивлялось.
      Навыбирали, бл!

  2. Сергій Стерненко виявився маркером всіх мерзотників, які ненавидять Україну, її нарід, культуру, мову тощо. Цей список стане обвинувачувальним актом для таких потвор: портнова, лукаш, добкіна,медведчука, рабіновича, шуфріча, волошина, труханова, бондаренко,червоненка та багатьох інших, хто наразі волає покарати Сергія за те, що він захистив своє життя та життя своєї дівчини від жалюгідних найманців, які вчинили замах на вбивство. Очевидно, що ця низка ворогів України за сприяння можновладців прагне знищити патріотів та здати державу північному царькові, але нехай вони начуваються, нічого в них не вийде, брехня ніколи не подолає правди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Свежие записи

Контакты: +38063 118 12 15 Email: pr.odessa2001@gmail.com Адрес редакции: Одесса, Адмиральский проспект, 34-а. Редактор - Владислав Саркисянц